Yeni Gelin Evleri İçin Olmazsa Olmaz 10 Eşya

0
8481

Yeni gelin evlerinde olmazsa olmaz diyeceğiniz, almanız gereken çok eşya olabilir. Fakat bazıları hayatınızı idame ettirmek için önemlidir. Evde kullanacağınız eşyaları seçerken dikkatli ve özenli olmayı da ihmal etmemelisiniz. Bunun için alışverişe çıkmadan önce iyice araştırmalı hem kaliteli hem de uygun fiyatlı eşyalar kullanmalısınız. Seçtiğiniz eşyalar dekorasyonunuzu tamamlayacak renklerde olmalıdır. Bu yüzden özellikle mutfak eşyalarında bütünlük sağlamak adına renk belirlemelisiniz.

1 Perdeler
Bir evin bütün eşyasını tamamlasanız dahi perdesiz bir ev tam olarak tamamlanmaz. Her odanın dekoruna uygun renk ve desenlerde seçtiğiniz perdeler hem uyum sağlayacak hem de dekorunuzu tamamlayan en önemli parçalardan biri olacaktır.

yeni-gelin-evleri-icin-olmazsa-olmaz-10-esya-02

2 Halılar
Halılar evin bütünlüğünü oluşturmak için ve dekorasyonu tamamladığı için sıfırdan tek tek tercih edilecek olan yeni gelin evlerinin olmazsa olmazlarından bir tanesi de halılardır. Halı tercih ederken mobilya renklerini göz önünde tutmalısınız.

yeni-gelin-evleri-icin-olmazsa-olmaz-10-esya-03

3 Avizeler
Her odada, koridorda banyoda kullanacağınız avizeler de yeni bir ev kurarken olmazsa olmazlardandır. Çünkü avizeler evin şıklığını yansıtacaktır. Bu yüzden her odanıza avize seçerken mobilya tarzını ve renklerini göz önüne alarak seçmelisiniz. Küçük bir püf noktayı da unutmamalısınız. Seçtiğiniz avizelerde ışıltı kullanmanız mekânı ferah ve şık gösterir.

yeni-gelin-evleri-icin-olmazsa-olmaz-10-esya-04

4 Ekmek Kızartma Makinesi
Yeni evlenen gelin evlerinde ekmek kızartma makineleri olmazsa olmazlar arasına girebilir. Çünkü sabah kahvaltılarında hem sunumu hem doyuruculuğu ile tostlar gönlünüzde taht kuracaktır. Bunun içinde her yeni gelinin mutfağında ekmek kızartma makinesi bulunmalıdır.

yeni-gelin-evleri-icin-olmazsa-olmaz-10-esya-05

5 Salon Oturma Grubu
Oturma grupları da dikkatle seçmeniz gereken eşyalar arasında yer alıyor. Tabi ki yeni gelin evlerinde olmazsa olmazlar arasında yer alabiliyorlar. Çünkü koltuksuz bir salon düşünülemez, dekore edilemez haliyle bir renk belirlemeli ve zevkinize uygun bir oturma grubu seçmelisiniz.

yeni-gelin-evleri-icin-olmazsa-olmaz-10-esya-06

6 Yatak Odası Takımı
Yeni gelin evlerinde olmazsa olmazlar arasında yer alan bir diğer eşya ise yatak odası takımlarıdır. Bir yastıkta yaşlanmak dileğiyle evlenen çiftlerin birlikte uyuyacakları bir oda hayal etmek sizin zevkinize kalmış olacaktır.

yeni-gelin-evleri-icin-olmazsa-olmaz-10-esya-01

7 Bornoz Takımı
Yeni gelin evlerinde olmazsa olmazlardan biri de bornoz takımlarıdır. Banyoda bulundurulacağı için renkleriyle uyum sağlayacak bir ton tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte rengi kadar dokusu da önemlidir.

yeni-gelin-evleri-icin-olmazsa-olmaz-10-esya-07

8 Buzdolabı
Yeni gelinlerin yapacakları yeni deneyimlerle özenerek hazırlanmış yemeklerin, tatlıların saklanacağı mutfakta önemli bir yeri olan buzdolapları renk seçimi ve özellikleriyle büyük bir özenle ve uzun süre kullanılacak şekilde tercih edilmelidir.

yeni-gelin-evleri-icin-olmazsa-olmaz-10-esya-08

9 Elektrik Süpürgesi
Yeni gelin evlerinde ev eşyaları alınırken temizlik yapılacağı da göz önüne alınarak mutlaka güçlü bir elektrik süpürgesi almalısınız. Süpürgenizi tercih ederken renk e özelliklerine ayrıntılı bir şekilde dikkat etmelisiniz.

yeni-gelin-evleri-icin-olmazsa-olmaz-10-esya-09

10 Çamaşır Makinesi
Yeni kurulan bir evin en büyük ihtiyaçlarından, olmazsa olmazlarından biride çamaşır makineleridir. Çamaşır makinelerinin özelliklerine, büyüklüğüne ve bulunduracağınız mekânın renklerine uygun olması da oldukça önemlidir.

yeni-gelin-evleri-icin-olmazsa-olmaz-10-esya-10

YORUMUN BIZIM ICIN COK DEGERLI

Please enter your comment!
Please enter your name here