Sevgililer Günü İçin 10 Romantik Öneri

0
4846

Sevgililer günü için romantik sürprizler yapmayı planlayanlardansanız şimdi sizlere vereceğimiz Sevgililer Günü İçin 10 Romantik Öneri sayesinde yılın en romantik sevgilisi seçilebilirsiniz.

Bu yazıyı okuduğunuza göre şimdiden bu ödüle aday olduğunuzu söyleyebilirim. İşte başlıklar:

Mum yolu:

Rows of burning candles in a dim church
Rows of burning candles in a dim church

Sevgilinizi eve davet edin ve ona mumlar oluşmuş ışıklı bir yol ile hoş geldin deyin. Bırakın romantik ışıklı yollar onu size getirsin.

Mum ışığında yemek:

mum-isiginda-yemek

Sevgililer günü için yapılabilecek en klasik sürprizlerden biri olsa da sevgiliniz sizinle mum ışı eşliğinde yiyebileceği yemeğe adeta bayılacaktır. Bu önerimizi değerlendirmeyi unutmayın diyebilirim.

Aşk anonsu:

ask-anonsu

Sevgililer günü için dışarıya çıkın. Cafe, mağaza veya alışveriş merkezine alın elinize mikrofonu ve seslenin sevgilinize “seni seviyorum “diye. Sevgililer günü için en romantik öneriden biri de bu olabilir bence.

Veya radyoya bağlanarak aşkına olan sevginizi daha fazla kişiye duyulabilirsiniz. Tercih tamamen sizlerin öneri bizlerin.

Aşk kaseti:

ask-kaseti

Sevgilinize karşı hissettiğiniz duygularınızı tüm içtenliğinizle sonuna kadar anlatabileceğini. En doğal halinizle kayıta alabileceğiniz aşk cümlelerinizi sevgilinize verdiğinizde şaşıracaktır. Fakat sizi dinlerken emin olun çok ama çok duygulanacaktır. Farklı bir sevgililer günü önerisi isteyene bu önerimiz.

Ona gül gönderin:

gul-buketi

Hiç kuşkusuz ki bayanlar güle bayılır. Rengi kırmızı ise adeta aşkı andırır. Romantik bir sevgililer günü hareketi için aşkınıza bir buket kırmızı gül gönderin.

Tekne kiralayın

Windy_25,33 0022
Windy_25,33 0022

En romantik sevgililer günü önerilerinden bir diğeri de tabiki denize açılmak. Bunu yapmak için tekne kiralamanız şart. Sevgiliniz ile denizin tam ortasında seslerdeni şehirden uzak bir şekilde romantizmin tavan yapmasını isterseniz tekne kiralama fikri şahane olurdu bence.

Gül dökün yollarına:

gul-yolu

Sevgililer günü için romantik önerilerden bir diğeri ise sevgilinizin her gün geçtiği yol istikametine kırmızı gül yapraklarını dökmeniz olacaktır. Bu sürprize tüm kadınlar bayılır. Keşke tüm erkekler sevgililerine bunu yapsa.

Gökyüzünde aşkınızı ilan edin:

gokyuzunde-ask-ilani

Mini bir helikopter kiralayarak dev bir afiş ile sevgilinize vermek istediğiniz mesajı gökyüzünden vermeye ne dersiniz. Bence şahane bir fikir olurdu.

Sevginizi hikâyeye dönüştürün:

ask-hikayesi

Sevgilinizle tanışma anında hissettiklerinizi, nasıl sevdiğinizi onunla nasıl bir yaşam planladığınızı hepsini bir bir anlatan etkileyici ve bir o kadar da anlamlı hikâye satırlarını oluşturarak bastırın derim.

Eminim sevgilinizin çok ama çok hoşuna gidecektir.

İsme özel kolye:

isim-kolye

İster baş harfini isterseniz tüm isminin harflerinden oluşan gayet şık ve değerli bir kolyeyi sevgilinize sevgililer gününde hediye edebilirsiniz.

YORUMUN BIZIM ICIN COK DEGERLI

Please enter your comment!
Please enter your name here