Özlem Hanımın Yeni Gelin Evi

0
3267

Özlem hanım evinin fotoğraflarını bizlerle paylaştı. Birkaç da tavsiyede bulundu.

Merhaba, eminim ki hepimizin hayalinde bir ev vardır benim olmalı dediğiniz. Benim de sizlere birkaç ufak tavsiyelerim olacak umarım işinize yarar.

Mutfak biz bayanlar için çok önemlidir. Mutfak dolapları parlak olmalı. Mutfağı farklı kılan, yemek masasının rengi mutfak dolaplarının renginden farklı olmalı tabi aynı zamanda da uyumlu olmalı. Yemek masasının güzel görüntüsünün mutfağı daha güzel gösterdiğine her zaman inanmışımdır.

Oturma odamda L köşe tercih ettim. Gayet şık durduğunu düşünüyorum. Oturma kısımlarını yumuşak özel süngerlerden yaptırmanızı tavsiye ederim. Bu oturma odası sonuçta size özel ve yumuşak süngerlerle çok rahat edeceğinizden eminim.

Size son tavsiyem evinizde mat ürünler çok fazla bulundurmayın. Parlak duran eşyalar, dolaplar; evin görünümünü kesinlikle değiştiriyor. Birkaç renkte takılı kalmayın her renge açık olun.

Beyaz banyo dolapları yeterince görmedik mi? Benim banyom biraz daha farklı olmalıydı. Ne yapabilirim? Nasıl olur? diye düşündüm ve asma tavan ile vişne çürüğü renginde parlak dolaplara karar verdim. Bu arada asma tavanlar gayet ucuz, çok fazla maliyeti yok. Herkes çok rahat yaptırabilir. Banyomu ilk görenler güzel ama çok koyu derlerken, ikinci, üçüncü görüşlerinde bende mi yaptırsam acaba dediklerini duydum.

Tuvalete dolap yaptırmak herkesin aklına gelmez ama benim aklıma geldi. Tuvalet kağıtlarımı koyabilmek için bir dolap yaptırdım. Onun için de en uygun yer lavabo altı olduğunu düşündüm. Hem kullanışlı oldu hem de güzel durdu. Görenler de beğendi. Yeriniz varsa tuvalette tavsiye ederim.

YORUMUN BIZIM ICIN COK DEGERLI

Please enter your comment!
Please enter your name here