Kiralık Evler İçin 10 Dekorasyon Önerisi

0
3698

Eviniz kendinize ait sabit bir ev değilse ve sizler kirada yaşıyorsanız diğer kişilere göre daha şanslı olduğunuzu söyleyebilirim nedeni ise istediğiniz zamanlarda farklı evler sizin olabilir. İstediğiniz eve geçerek istediğiniz tasarımı oluşturabilirsiniz.

Sahip olduğunuz her kiralık evde bambaşka bir ruh haline bürünebilir bu sayede kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz.

Eviniz kira ve çatı katı şeklinde tek bir salon içerisinde yaşıyorsanız yaşadığınız ortamı çok renkli ve özel bir hale getirebilirsiniz.

Sizlere verebileceğim en özel dekorasyon önerilerinden bir tanesi yatak odası ve oturma odasını konsept haline getirmeniz olacaktır.

Açık tonlardan oluşan tasarım ürünlerini tercih edin.

kiralik-evler-icin-10-dekorasyon-onerisi-01

Kiralık evler için 10 dekorasyon önerisi’nin ikincisi ise fazla eşyadan uzak durun. Gayet işinizi göreceke ama duruşu olabildiğince modare olan tasarımlara yoğunlaşın bu sayede taşınma sırasında da sorun yaşamamı olursunuz.

kiralik-evler-icin-10-dekorasyon-onerisi-02

Kiralık evler için dekorasyon önerisinden bir diğeri ise duvarlara badana yapmakla uğraşmayın hem daha masrafsız hem de daha şık duran dekoratif duvar kâğıtlarını kullanın.

kiralik-evler-icin-10-dekorasyon-onerisi-03

Kiralık evinizi desenli yastıklarla süslendirerek kendinizi şımartın. Şımartın ki kendi evinizdeymiş gibi mutlu olun.

kiralik-evler-icin-10-dekorasyon-onerisi-04

Kiralık küçük bir evde yaşıyorsanız dekorasyon yaparken bir odayı hoş bir bölme dolap ile ikiye bölerek hem farklı alanları kolayca oluşturabilir hem de güzel bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

kiralik-evler-icin-10-dekorasyon-onerisi-05

Ahşap mobilya malzemelerini mutlaka kullanın derim. Evinize feminen bir görüntü katmak için bu önerime kulak asın. Ne kadar hoş durduğunu gördüğünüzde bana hak vereceksiniz.

kiralik-evler-icin-10-dekorasyon-onerisi-06

Dekorasyonun önemli parçasını oluşturan dekoratif aydınlatma ürünlerini kiralık evlerinizde kullanarak şık ev tasarımlarına imza atabilirsiniz.

kiralik-evler-icin-10-dekorasyon-onerisi-07

Yemek masasının üzerine inen lambalar son dönemlerde çok trend ama renkli ve şeker lambalar bu aralar çok daha popüler tıpkı resimde yer aldığı gibi

kiralik-evler-icin-10-dekorasyon-onerisi-08

Kiralık eviniz ahşap bir yapıdan oluşuyorsa bu evde bütünlüğü sağlayacak olan eski model mobilyalar olacaktır. Klasik şık bir abajur ile kusursuz bir dekorasyonu kolayca oluşturabilirsiniz.

kiralik-evler-icin-10-dekorasyon-onerisi-09

Deri ve klas bir koltuk takımınız bulunuyorsa, girdiğiniz kiralık evde dekorasyon fikri olarak babaannenizden kalma bir sandığı değerlendirebilirsiniz.

kiralik-evler-icin-10-dekorasyon-onerisi-10

Kiralık ev dekorasyonunda boş kalan duvarlara birbirinden farklı çerçeveyi yerleştirerek hem hoş bir görüntü oluşturabilirsiniz hem de eski anılarınızı sürekli hatırlama imkânı bulabilirsiniz.

kiralik-evler-icin-10-dekorasyon-onerisi-11

Kiralık evinizde yatak odanızı renklendirmek için yatağınızın üzerine seveceğiniz renklerden oluşan desenli ve çok renkli yastıkları dekoratif olarak kullanabilirsiniz.

kiralik-evler-icin-10-dekorasyon-onerisi-12

YORUMUN BIZIM ICIN COK DEGERLI

Please enter your comment!
Please enter your name here