Eviniz için 10 Romantik Aydınlatma Tasarımı

0
5147

Aydınlatma evimizin olmazsa olmaz ihtiyaçlarından biridir öyle değil mi? Bazen aydınlatma ihtiyaçtan öte farklı amaçlarda kullanılabilmektedir. Tıpkı romantik bir ortamın oluşması gibi…

Romantik ortamlar için çeşitli ışıklandırma ve aydınlatma aksesuarları ile hem göze hem de duygulara hitap edebiliriz.

Romantik ortamın bir numaralı adresi olan yatak odalarında aydınlatmalar ile gayet hoş ortamlar hazırlanabilir.

  • Şaşalı avizeler üzerinde bulunan ışıklandırma, yatak odasının farklı alanlarına yerleştirilmiş dekoratif mumlar ile romantizm için güzel bir görüntü elde edilebilir…

eviniz-icin-en-romanti-10-aydinlatma-tasarimi-1

  • Romantik aydınlatma tasarımı farklı fikirlerden oluşabiliyor. Yatağınızın tavan kısmına yerleştireceğiniz dekoratif aksesuarlar ile karanlık geceleri meydan okuyabilirsiniz.

Eşinizle geçireceğiniz özel gecelerinizi bu özel romantik aydınlatma tasarımları ile çok daha özel anlara dönüştürebilirsiniz.

eviniz-icin-en-romanti-10-aydinlatma-tasarimi-2

Romantik aydınlatma tasarımları sınır tanımıyor yatağınıza monte edilmiş özel uygulamalar ile yatağınızı alttan ve yanlardan ışıklandırabilirsiniz. Tavana yansıyan çeşitli figürler ile romantik bir yatak odasına sahip olabilirsiniz.

eviniz-icin-en-romanti-10-aydinlatma-tasarimi-3

Yatağınızın baş kısmında yer alan uç uç tüllerin arkasına gizemli bir şekilde yerleştirilmiş dekoratif aydınlatma lambaları ile romantik bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Yatak başlığınıza ışık yayan bir türden tercih ederek çok ama çok romantik bir alana dönüştürebilirsiniz.

eviniz-icin-en-romanti-10-aydinlatma-tasarimi-4

Yatağınızın etrafını cibinlikle zaten romantik bir hale getirebilirsiniz. Ama romantizmin dozunu biraz daha arttırmak için tüllerin üzerine sarkan ampulleri yerleştirerek çok daha havalı bir hale getirebilirsiniz.

eviniz-icin-en-romanti-10-aydinlatma-tasarimi-5

Romantizm illa yatak odasında olacak diye bir durum yok. Banyonuzda da pekâlâ çok hoş romantik aydınlatma tasarımlarını kullanarak kendinize güzel anılar yaratabilirsiniz.

eviniz-icin-en-romanti-10-aydinlatma-tasarimi-6

Farklı desenlere sahip tasarım ürünleri ile hoş ve bir o kadar romantik alanlar oluşturabilirsiniz.

eviniz-icin-en-romanti-10-aydinlatma-tasarimi-7

Pratik ve kolay bir aydınlatma tasarımı yapmak isterseniz sizler için tavsiyem yatak başınızın etrafına yerleştirebileceğiniz led diyotlar olabilir. Hem masrafsız hem de zahmetsiz fakat romantizmi bir o kadar derin.

eviniz-icin-en-romanti-10-aydinlatma-tasarimi-8

Oturma odasında romantik aydınlatma tasarımı yapmak isterseniz de odada bulunan dolapların üzerine dekoratif mumları yerleştirebilir, loş ışık yansıtan tasarımlar ile romantik ortamları oluşturabilirsiniz.

eviniz-icin-en-romanti-10-aydinlatma-tasarimi-9

Yıldızların altında romantik bir gece geçirmek Yerine her gece romantik odada tüm yol yıldızların altında geçirebilirsiniz. Bunun yolu ise yatak odanızda yapacağınız romantik tasarımlardır.

eviniz-icin-en-romanti-10-aydinlatma-tasarimi-10

YORUMUN BIZIM ICIN COK DEGERLI

Please enter your comment!
Please enter your name here