En Sevimli 10 Mutfak Aksesuarı

0
7738

Mutfaklar, kadınların en çok zaman geçirdiği yerlerdir ve dekorasyonu için aksesuarlar son derece önemlidir. Şık bir mutfak için olmazsa olmaz bazı aksesuarlar bulunmaktadır.

1. Sevimli Baharatlıklar
Baharatlıklar, mutfakta bir düzen oluşması adına kadınlara büyük kolaylık taşır. İşin içine şıklık girince pek çok farklı model bulmak mümkün.

en-sevimli-10-mutfak-aksesuari-01

2. Kahve Keyfiniz İçin Sevimli Kahve Kutuları
Kahve, kimileri için bir tutku olsa da hemen hemen her kadın için mutfak muhabbetlerinin vazgeçilmezidir. Bu nedenle kahve kutuları da mutfak dekorasyonunun önemli parçalarındandır.

en-sevimli-10-mutfak-aksesuari-02

3. Askılıklı Çay Setleri
Son zamanlarda birbirinden sevimli çay setleri piyasalarda bulunuyor. Bu setler, askılıklı olduğunda, tek başına mutfağın havasını değiştirmeye yetebiliyor. Önemli olan mutfağınızın tarzına ve rengine uygun desenleri seçmek.

en-sevimli-10-mutfak-aksesuari-03

4. Sevimli Sebze Soyucular
Sebze soyucuları, mutfakta zaman kazandıran önemli yardımcılardandır. Bıçağa göre kimi zaman yarı yarıya zaman kazanırsınız. Üstelik artık bu sevimli soyucular tezgâhınızın üzerinde göze hitap edecek birer aksesuar haline dönüşen modellerde de üretiliyor.

en-sevimli-10-mutfak-aksesuari-04

5. Yerden Kazanç Sağlayan Mutfak Rafları
Çocukluğunu 90’lı yıllarda yaşayan çocukların birçoğu annelerinin mutfaklarında mutfak rafları ile karşılaşmıştır. Günümüzde bu raflar, daha çok dekoratif amaçlı kullanılıyor olsa da, yer kazanmanız konusunda da yardımcı.

en-sevimli-10-mutfak-aksesuari-05

6. Sevimli Mutfak Askıları
Önlüklerinizi ve havlularınızı asmak için kullanacağınız mutfak askıları, artık birbirinden güzel modellerde.

en-sevimli-10-mutfak-aksesuari-06

7. Kurabiyeleriniz İçin Sevimli Kurabiyelikler
Son yıllarda seramik kurabiyelikler son derece moda. Özellikle cup cake desenlileri mutfağınızda mutlaka barındırmalısınız.

en-sevimli-10-mutfak-aksesuari-07

8. Sıcacık Mutfaklar İçin Şık Kek Saklama Kapları
Mutfak masası üzerinde duran kekler, ani misafirler için kurtarıcıdır. Ancak görsellik de bu aşamada önemli olup, bu sevimli kaplar sayesinde göze de hitap edebilirsiniz.

en-sevimli-10-mutfak-aksesuari-08

9. Bulaşıklıklar da Artık Birer Aksesuar
Bulaşıklık olmayan bir mutfak olması düşünülemez; ancak klasik, plastik bulaşık sepetlerinin yerini dekoratif modellerin alması ile beraber, mutfaklar çok daha güzel.

en-sevimli-10-mutfak-aksesuari-09

10. Sevimli Saatler
Yemek yaparken, her an gözünüzün önünde bir saat olması işinizi kolaylaştırır. Eğer bu saat, sevimli mi sevimli, sizi mutlu eden bir model ise; yemeklerinizin bile daha güzel olacaktır.

en-sevimli-10-mutfak-aksesuari-10

YORUMUN BIZIM ICIN COK DEGERLI

Please enter your comment!
Please enter your name here