EN ROMANTİK 5 YATAK ODASI DEKORASYONU

0
8852

Yatak odası tüm hayatımız boyunca en güzel duygu ve anları yaşadığımız şahsi ortamlarımızdır. Hayatımızı renklendiren ruh eşimiz, hayat arkadaşımızla özel anılarımıza yer verdiğimiz bize özel yatak odamızın dekorasyonu büyük önem taşır.

Yatak odası dekorasyonu yaparken romantik olmasına özen göstermeliyiz çünkü romantizmin doruk yaptığı noktalar romantik yatak odalarımdan geçer.

Şimdi sizlere en romantik 5 yatak odası dekorasyonundan bahsedeceyim. Bu yatak odalarını gördüğünüzde eminim ki sizlerde kıskanacaksınız. Aynı zamanda çok etkileneceksiniz tıpkı benim etkilendiğim gibi…

Yatak odasında Kırmızı Aşkı

en-romantik-5-yatak-odasi-dekorasyonu-01Romantizmin rengi olan kırmızı, romantik yatak odalarında olmazsa olmazlardan biridir.

Resimdeki dekorasyonda da kırmızı renginden fazlasıyla yararlanılmış. Aşkın rengi olan kırmızı rengini sizlerde yatak odanızın duvarlarında, yer halınızda hatta yatağınızın etrafında bulunan cibinlikte bile kullanarak çok romantik bir yatak odası dekorasyonuna imza atabilirsiniz.

Mumlarla romantizme bir kıvılcım atın

en-romantik-5-yatak-odasi-dekorasyonu-02

Yatak odası dekorasyonu yaparken olmazsa olmaz dekorasyon ürünlerinden bir diğeri de mumlar olmaktadır. Geceye ışıl ışıl bir renk katar mumlar. Romantizmin anahtarıdır adeta. Karanlık bir yatak odanızda mumları yakarak romantizme bir kıvılcım atabilirsiniz.

Romantik yatak odası dekorasyonunda mumlardan yararlanmak için dekoratif mumları kullanabilirsiniz. İster şık bir şamdana isterseniz yatağınızın yanı başlarına mumları yerleştirebilirsiniz.

Tüllerle çevrili bir yatak romantizm için başka ne gerekebilir ki

en-romantik-5-yatak-odasi-dekorasyonu-03

Etrafı ince tüllerle çevrelenmiş bir yatak herkesin aklına romantizmi getirir. Hem görsel hem de iç gıdıklayan bu özel tülleri sizlerde yatağınızın etrafında kullanarak kolay ve çok romantik bir bir yatak odası dekorasyonuna imza atabilirsiniz.

Yatak odasında Jakuzi olur mu demeyin!

en-romantik-5-yatak-odasi-dekorasyonu-04

Romantik yatak odası dekorasyon uygulamasının pek çoğunda jakuzi kullanılıyor. Özellikle içi gül yaprakları ile renklendirilmiş suyun üzerine yanan mumlar bırakılmış şekilde. Düşüncesi bile insanın nasılda başını döndürebiliyor. En sevdiğim romantik dekorasyon fikri bu bence sizce hangisi?

Durun daha önerilerim bitmedi!

en-romantik-5-yatak-odasi-dekorasyonu-05

En romantik Yatak odası dekorasyonu yaparken yatağın üzerinde gül yaprakları eklemek gerekmektedir. Yine yatağın etrafına tül cibinlik kullanmak yatağa romantik bir hava katmaktadır. Yatağın üzerinde farklı görsellere yer vermeye ne dersiniz. Resimde gördüğünüz gibi 2 kuğu figürü odaya bambaşka bir romantizm katmış durumda..

YORUMUN BIZIM ICIN COK DEGERLI

Please enter your comment!
Please enter your name here