En Renkli 11 Yeni Gelin Evi

0
8047

Yeni evlenen çiftlerin oturacakları, birlikte yaşayacakları eve toplum arasında yeni gelin adı verilir. Yeni gelin evleri her bir detayıyla yeni bir ömür için hayatınızda açacağınız yeni bir sayfa gibi özenle seçilmelidir. Her detayına özen gösterdiğinizde istediğiniz, zevkinize uygun ve sizi yansıtan bir eve sahip olacaksınız. Renklerin, kullanılan desenlere, mobilyalara, aksesuarlara, perdelere tek tek bakmalı ve hepsinden önce bir tarz benimsemeli, o tarzın üzerinde yoğunlaşmalısınız.

Klasik Tarz Yeni Gelin Evleri

klasik-yeni-gelin-evleri

Klasik tarz yoğun kullanılan modeller arasında yer alıyor. Modern parçalarla birleştirdiğinizde muhteşem bir ev dekorasyonu elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey renkleri doğru kombinlemek olacaktır.

Modern Tarz Yeni Gelin Evleri

modern-yeni-gelin-evleri

Modern daha günümüz parçalarıyla ve modern tarz mobilyalarla donatılmış bir yeni gelin evi daha renkli ve canlı olabilir. Renkleri ve seçtiğiniz modelleri tarzınızı göz alarak tercih etmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Country Tarz İle Hazırlanmış Yeni Gelin Evleri

country-tarz-yeni-gelin-evleri

Country tarzı genellikle çiçeklere, minik detaylara önem veren bir tarzdır. Eskiden kullanılan parçaların günümüze uyarlanması olarak da düşünülebilir. Beyazla yoğunlaşmış bir dekorasyon huzur dolu bir dekorasyon elde etmiş olabilirsiniz.

Avangart Model Yeni Gelin Evleri

avangart-yeni-gelin-evleri

Avangart model dekorasyonlar oldukça asil görünürler. Biraz abartılı görünseler de yeni gelin evlerine çok yakıştıklarından sade aksesuarlarla muhteşem olabilirler.

İtalyan Tarzı Dekore Edilmiş Yeni Gelin Evleri

italyan-yeni-gelin-evleri

İtalyan tarzı mobilyalar daha sade ve asil bir görüntü ile klasik tarza yakın seçimler olabilir. Aksesuar ve dekoratif malzemeler kullanılarak farklı bir dekorasyon stiline sahip olmak isteyen yeni gelinler için uygun bir tercih olabilir.

İngiliz Country Tarz Ev Dekorasyonu

ingiliz-country-yeni-gelin-evleri

Sade ve daha rahat bir dekorasyon stili kullanılmak istenen yeni gelin evleri için ideal bir seçim olabilir. Doğal ahşap renklerini birleştirebilir kombinlerken antikalara yer verebilirsiniz.

İskandinav Tarz Yeni Gelin Evleri

iskandinav-yeni-gelin-evleri

Daha çok ahşaba yer verilmiş mobilyalarla ve soft, sıcak renklerle dekore edilmiş bir yeni gelin evi hayal ediyorsanız, bu değişik tarz yeni gelin evinizi farklı bir havaya sokabilir.

Pembe Renkli Yeni Gelin Evi

pembe-yeni-gelin-evleri

Pembe hanımların en sevdiği renklerin arasında yer alıyor. Bu nedenle yeni gelinler arasında en çok tercih edilen renklerden birisi olarak, ev dekorasyonunda pembe renge ağırlık vermek size ve özellikle mutfak dekorasyonunuza şirin bir hava verecektir.

Beyaz Yeni Gelin Evi Dekorasyonları

beyaz-renkli-yeni-gelin-evleri

Dekorasyon yaparken açık renkler kullanmak evinize ferah ve geniş bir hava verecektir. Bu yüzden özellikle beyaz rengin ağırlıklı kullanıldığı yeni gelin evleri fazlasıyla asil görünecektir. Beyaz bir dekorasyonu soft renklerle kombinleyebilirsiniz.

Renkli Yeni Gelin Evi Dekorasyonu

rengarenk-yeni-gelin-evleri

Genç dinamik ve fresh bir ev dekorasyonu yapmak isteyen yeni gelinler, ev dekorlarını yaparken rengârenk objeler kullanabilirsiniz. Büyük mobilyalarınızı renkli kullandıysanız, zemini ve duvarları ve özellikle objeleri sade tutmaya özen göstermelisiniz.

YORUMUN BIZIM ICIN COK DEGERLI

Please enter your comment!
Please enter your name here