En Renkli 10 Yeni Gelin Evi

0
7043

Renklerle hayal edilmiş bir ev dekore etmek isteyen gelinler, gökkuşağını örnek alabilirler. Fakat tamamen renkli dekore edilen bir ev uzun süreli kullanımda bunaltabilir. Bu yüzden renkleri kombinlemeyi denemelisiniz. En fazla 3 renk kullanmalısınız. Bir oda dekore edilirken iki ana renk ve bir yan renk tercih etmeniz yeterli olacaktır.

1. Rengârenk Yeni Gelin Evi Dekorasyonu
Renklerin hemen hepsinin bir arada kullanıldığı, tonlarının uyum ile dans ettiği neşeli bir ev dekorasyonu için rengârenk bir dekor doğru tercihiniz olacaktır

en-renkli-10-yeni-gelin-evi-01

2. Pembe Renkle Ev Dekorasyonları
Masalları simgeleyen bebek pembeleri ile country havasını yansıtan bir bebek evi şeklinde evinizi dekore edebilirsiniz.

en-renkli-10-yeni-gelin-evi-02

3. Mavi Ve Tonları İle Ev Dekorasyonu
Gökyüzü kadar beyaz ve mavinin her tonunun bulunduğu bir ev dekorasyonu, içinizi ferahlatacaktır. Denizin üzerinde yaşıyormuşçasına rahat ve sakin bir ev dekorasyonuna mavi renk tercihi ile sahip olabilirsiniz.

en-renkli-10-yeni-gelin-evi-03

4. Turuncu ile Huzurlu Ev dekorasyonu
Turuncu hem canlılık verir hem de huzuru simgeler uçuk tonlarda tercih edeceğiniz turuncu mobilyalara turuncunun tonları ya da tamamen zıt renklerle hareketlendirebilirsiniz.

en-renkli-10-yeni-gelin-evi-04

5. Mor Renkle Dekore Edilmiş Yeni Gelin Evleri
Mor şansı, bereketi, bolluğu simgeler. Şansın olduğu ömür boyu bereketi taşıyacağınız bir evin dekorasyonunu istiyorsanız mor tercih edeceğiniz en ideal renk olacaktır.

en-renkli-10-yeni-gelin-evi-05

6. Yeşil Renkle Dekore Edilen Yeni Gelin Evleri
Doğayla iç içe yaşamaktan hoşlanan çiftlerin en rahat olacakları ortamı elde etmek için ev dekorasyonunu elde etmek için yeşil renk huzuru simgeleyecek ve evinize her baktığınızda nefes almak için bir sebebiniz daha olacak.

en-renkli-10-yeni-gelin-evi-06

7. Kırmızı İle Dekore Edilmiş Yeni Gelin Evleri
Kırmızı tutkunun rengi, aşkı mutluluğu anlatır. Bu yüzden evinizde en çok kullanabileceğiniz renkler arasında olmalıdır. Aşkı yaşatacak bir dekor istiyorsanız kırmızı sizin renginiz olabilir.

en-renkli-10-yeni-gelin-evi-07

8. Sarı Ev Dekorasyonu İle Yeni Gelin Evleri
Sarı insanların gördüklerinde mutlu olabilecekleri, neşelenecekleri renkler arasında yer alıyor. Sarı renklerde tercih edilecek olan bir dekorasyon ile evden çıkmak istemeyeceksiniz.

en-renkli-10-yeni-gelin-evi-08

9. Altın Rengi İle Yeni Gelin Evi Dekorasyonu
Seçtiğiniz mobilyalar daha ağır ve şık olsun istiyorsanız, yeni gelin evlerinin eşsiz gösterişine altın rengi ile eşlik edebilirsiniz.

en-renkli-10-yeni-gelin-evi-09

10. Siyah İle Dekore Edilmiş Yeni Gelin Evleri
Siyah ağır ve koyu bir renk olmasına rağmen asil görüntüsüyle de ilgi çekecektir. Bu yüzden doğru kombinlerle siyahı evinizde kullanmalısınız.

en-renkli-10-yeni-gelin-evi-10

YORUMUN BIZIM ICIN COK DEGERLI

Please enter your comment!
Please enter your name here