EN İYİ 10 YENİ GELİN EVİ

0
9284

Ev dekorasyonu, her birey için büyük öneme sahip olsa da yeni evlenen çiftler için bu önem daha da artmaktadır. Birlikte geçirdikleri ilk dönemi, yaşayacakları ev fazlasıyla etkileyecek ve evin enerjisi çiftlere de geçecektir.

1 Pembe Yeni Gelin Evleri
Pembe hayalleri temsil eden pembe gelin evleri, sevimli bir havaya sahiptir. Dikkat edilmesi gereken nokta, pembenin pastel tonlarını kullanmak ve full pembe yerine krem ya da kahverengi gibi tonlarla kombinlemektir.

En İyi 10 Yeni Gelin Evi 1
En İyi 10 Yeni Gelin Evi 1

2 Vintage Yeni Gelin Evleri
Vintage gelin evlerinde, nostaljik bir hava esmektir. Eski yıllarda hâkim olan çiçekli desenler, hasır ayrıntılar, abajurlar kullanılmaktadır. Perde yerine panjur kullanımı bu evlere daha çok yakışacaktır. Parçaları doğru birleştirdiğiniz takdirde, fazlasıyla şık bir ev elde edersiniz.

En İyi 10 Yeni Gelin Evi 2
En İyi 10 Yeni Gelin Evi 2

3 Kahverengi Yeni Gelin Evleri
Kahverengi, gözü ve beyni yormayan bir renktir. Odalarınızda kahve ile beraber krem, yeşil, turuncu gibi tonları kullanabilirsiniz. Yer kaplaması olarak ahşap tonları kullanırsanız uyumu yakalamanız daha da kolaylaşacaktır.

En İyi 10 Yeni Gelin Evi 3
En İyi 10 Yeni Gelin Evi 3

4 Beyaz Yeni Gelin Evleri
Beyaz, insana huzur ve mutluluk veren bir renktir. Aynı zamanda ufak ayrıntıları ve aksesuar renklerini değiştirerek, adeta dekorasyonunuzu baştan yaratabilirsiniz. Beyaz mobilyalar ve halılar kullandıysanız, mutlaka renkli aksesuarlar ile kombinlemelisiniz.

En İyi 10 Yeni Gelin Evi 4
En İyi 10 Yeni Gelin Evi 4

5 Sade Yeni Gelin Evleri
Her zaman için sadeliği tercih etmeniz, evinizin şık bir görünüme sahip olmayacağı anlamına gelmez. Sade ev dekorasyonu için büyük mobilyalar ideal seçimdir. Duvarlara yapıştırılacak stickerlar ve yapay şömineler kullanılabilecek önemli ayrıntılardan.

2016-en-guzel-5-yeni-gelin-evi-04

6 Huzur Veren Yeni Gelin Evleri
Evinizin huzur vermesi için duvar kâğıdı olarak güzel bir manzara kullanabilirsiniz. Ayrıca pembe ve mavinin pastal tonları da huzur katacaktır.

En İyi 10 Yeni Gelin Evi 6
En İyi 10 Yeni Gelin Evi 6

7 Otantik Yeni Gelin Evleri
En azından evinizin bir odasını otantik tarzda döşemeniz mümkün. Bunun için el dokuması kilimler, yer minderleri ve aksesuar olarak nargileler kullanabilirsiniz.

En İyi 10 Yeni Gelin Evi 7
En İyi 10 Yeni Gelin Evi 7

8 Modern Yeni Gelin Evleri
Modern bir ev için en önemli parça televizyon üniteleridir. Şık bir televizyon ünitesi ve geniş orta sehpalar kullanabilirsiniz. Ayrıca halı kullanmamak daha doğru bir seçim olur.

En İyi 10 Yeni Gelin Evi 8
En İyi 10 Yeni Gelin Evi 8

9 Sanatsal Yeni Gelin Evleri
Ev dekorasyonunda kullanılan şık duvar kâğıtları ve duvar kâğıtları ile uyumlu kanvas tablolar kullanmak, ilginç aksesuarlara yer vermek ve dekorasyonu puflarla tamamlamak istediğiniz sonuca ulaşmanızı sağlar.

En İyi 10 Yeni Gelin Evi 9
En İyi 10 Yeni Gelin Evi 9

10 Egzotik Yeni Gelin Evleri
Klasik ev dekorasyonlarını beğenmiyorsanız, bu tarz tam size göre. Eğer imkânınız varsa büyük camları olan bir ev seçebilir; ya da duvarları, tamamen egzotik duvar kâğıtları ile kaplayabilirsiniz. Örgü kumaşlarla kaplanmış yastıklar, puflar ve yerlere serpiştirilmiş ufak toplar, dekorasyonunuzu tamamlayıcı olacaktır. Son olarak 2016 En Güzel 5 Yeni Gelin Evi yazımıza da bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

En İyi 10 Yeni Gelin Evi 10
En İyi 10 Yeni Gelin Evi 10

YORUMUN BIZIM ICIN COK DEGERLI

Please enter your comment!
Please enter your name here