En Beyaz 10 Yeni Gelin Evi

0
11202

Yeni Gelin evleri dekore edilirken yeni ve beyaz tertemiz bir sayfa açtıklarını simgelemelidir. Bu yüzden dekorasyona zevklerinizi yansıtmalısınız. Fakat bunu yaparken açık renkler kullanmanız mekânı daha geniş ve ferah gösterecektir. Beyazla dekore edilmiş, ince noktalarda renklerle vurgu yapan ev dekorasyonları muhteşem bir görünüme yol açacaktır.

Beyaz Salon Dekorasyonu
Beyaz koltukları beyaz bir halıyla tamamlamak, rüya gibi bir salona sahip olmak demektir. Bembeyaz ferah iç açıcı bir dekoru odanızda tamamladıktan sonra vurgular yapmalı bir renkle kombinlemelisiniz. Soft bir renkle kombinlediğinizde iyi bir görüntü elde edebilirsiniz. Altın sarısı dekor ürünleri salon için ideal olabilir.

en-beyaz-10-yeni-gelin-evi-01

Beyaz Oturma Odaları
Sürekli kullandığınız oturduğunuz, yaşam alanınızın olduğu bir odanın ışıl ışıl ve sadeliğiyle göz kamaştıran aynı zamanda da yumuşacık bir dokuyu hissettiren bembeyaz bir oda her yeni gelin için muhteşem bir hayal olabilir.

en-beyaz-10-yeni-gelin-evi-02

Beyaz Renkle Dekore Edilmiş Yatak Odaları
Sabahları uyandığınızda ve geceleri uyurken huzurlu ve ferah olmak vücudunuzu rahatlatacağı için beyaz renkle tasarlanmış, hayal edilmiş bir yatak odası size çok iyi gelecektir.

en-beyaz-10-yeni-gelin-evi-03

Pembe İle Taçlandırılmış Beyaz Koridorlar
Beyaza en çok yakışan renklerden biri kuşkusuzdur ki soft pembelerdir. Yumuşacık sıcacık bir görüntü çıkarır ortaya pembe ve beyaz uyumu, yeni gelin evlerinin dizaynı yapılırken sıcacık bir koridorla evinizin sizi karşılamasına izin verebilirsiniz.

en-beyaz-10-yeni-gelin-evi-04

Bembeyaz Balkonlar
Bembeyaz dekore edilmiş rengârenk çiçeklerle süslenmiş bir balkon evinizin en sık kullandığınız köşesi olabilir. Bu yüzden balkonunuza renkli aksesuarları eklemeden önce beyaz rengi tercih etmek anlamlı olacaktır.

en-beyaz-10-yeni-gelin-evi-05

Bembeyaz Mutfak Dekorasyonları
Yeni gelinler için çeyizlerini yerleştirecekleri dekore edecekleri ve zevkle yemek yapma sanatını icra edecekleri, sunumlarıyla misafirlerini mest edecekleri mutfaklarınızı beyaz dekore etmek geniş bir mutfağa sahip olmak demektir.

en-beyaz-10-yeni-gelin-evi-06

Yeni Gelin Evlerinde Beyaz Banyo Dekorasyonu
Banyolarınızın geniş ve temiz olmasını istiyorsanız, beyazın göz alıcı saflığından faydalanabilirsiniz. Yeni gelin evlerine özenle seçilmiş bornozların misafir havlularının ve özenle seçilmiş banyo aksesuarlarınızın sergileneceği bir banyo için beyaz renk ideal bir seçim olacaktır.

en-beyaz-10-yeni-gelin-evi-07

Yeni Gelin Evlerinde Beyaz Çamaşır Odası Dekorasyonu
Çamaşır asmak, kurutmak, katlanmayan çamaşırların düzeni oldukça önemlidir. Özellikle yeni gelin evlerinde çamaşır odalarına ihtiyaç duyarsınız.

en-beyaz-10-yeni-gelin-evi-08

Yeni Gelin Evlerinde Beyaz Tuvalet Dekorasyonu
Tuvaletler genellikle küçük yapıldığı için yerde kullanacağınız halıdan, lavabosuna kadar dikkatle dekore etmelisiniz. Beyaz renk kullanacağınız tuvalet dekoru mekânı daha büyük ve ferah gösterecektir.

en-beyaz-10-yeni-gelin-evi-09

Tamamen Beyazla Dekore Edilmiş Yeni Gelin Evi Dekorasyonu
Evinizi dekore ederken tamamen beyazla dekore etmek fikri karla kaplanmış bir eve sahip olmak anlamına gelebilir. Aynı zamanda soft renklerle detaylandırıldığında şık ve asil bir dekor yapmış da olabilirsiniz.

en-beyaz-10-yeni-gelin-evi-10

YORUMUN BIZIM ICIN COK DEGERLI

Please enter your comment!
Please enter your name here