Duvarlarınız İçin 10 Tablo Önerisi

0
7337

Ev dekorasyonu yaparken tamamlayıcı dekor ürünleri kullanmalısınız. Bunlar arasında boş kalan duvarlarınızı tamamlayacak, renkleriyle sıcaklık katacak duvar tabloları tercih edebilirsiniz. En sevdiğiniz figürlerin, sevdiğiniz bir manzaranın fotoğrafını taşıyan bir tablo eviniz için fazlasıyla sıcak bir görüntü olacaktır.

1Doğa Manzaralı Tablolar

Doğa her haliyle, her mevsimde farklı güzellikler taşır. Bir yağmurun ormandaki hali ya da kar yağmış taşlık bir alanın resmedilmesi muhteşem bir görüntüyü yansıtacaktır.

duvarlariniz-icin-10-tablo-onerisi-01

2 Hayvan Figürlü Tablolar

Hayvanlar, insanların en samimi dostlarıdır. Sıcak bakışlarıyla duruşları ve sevimlilikleriyle tablolardaki yerleri de fazlasıyla güzel görünecektir. Evinize sıcacık bir dost eli olacaktır.

duvarlariniz-icin-10-tablo-onerisi-02

3 Çiçek Tabloları

Çiçekler evinizin daha derli toplu ve şirin görünmesini sağlayacaktır. Bu yüzden evinizin herhangi bir yerinde kullanacağınız çiçek figürlü tablolar şirin ve sıcak bir dekorasyon yaratmanızı sağlayacaktır.

duvarlariniz-icin-10-tablo-onerisi-03

4 Aşk Dolu Tablolar

Aşk yalnız mutluluğu değil acıyı da üzerinde barındırır. Aşk huzuru getirir, mutluluk verir. Bu yüzden evinizde en önemsediğiniz yere Aşkı anlatan bir tablo yerleştirmelisiniz.

duvarlariniz-icin-10-tablo-onerisi-04

5 Aile Konulu Tablolar

Ailenizi anlattığını düşündüğünüz bir tabloyla dekorasyonunuzu tamamladığınızda göreceksiniz, her baktığınızda sizi yansıtan bir tercih yapmış olacaksınız.

duvarlariniz-icin-10-tablo-onerisi-05

6 Dijital Baskı Tablolar

Günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte çektiğiniz her fotoğrafı dijital baskıyla tablo haline getirebilir evinizin en güzel köşesinde sergileyebilirsiniz. Seçtiğiniz fotoğrafın maneviyatına olan saygınızı da ömür boyu gösterebileceğiniz bu tercihi yaparken çok kararsız kalabilirsiniz.

duvarlariniz-icin-10-tablo-onerisi-06

7 Üç Parça Kanvas Tablolar

Bir resmi üç farklı panoda birleştirip duvarınıza yerleştirecek tablonun özel bir parça olmasına yardımcı olabilirsiniz. Oldukça fazla çeşitliliğe sahip olan tablolar üç parça halinde mükemmel görünebilir.

duvarlariniz-icin-10-tablo-onerisi-07

8 Yağlı Boya Tablolar

Gerçekten resim sanatını icra eden sanatçıların ellerinden çıkmış eserlerin dekorasyonunuzdaki en değerli parçalar olarak kullanılacağını düşünmelisiniz. Seçtiğiniz tablonun anlattığı duyguyu içinize işlemeli ve en sevdiğiniz köşede kullanmalısınız.

duvarlariniz-icin-10-tablo-onerisi-08

9 Kişiye Özgü Tablolar

Kişiye özgü tasarlanmış fotoğraflardan oluşturulan tablolar evinizdeki dekorasyonun en değerli parçası olabilir. Bunun için özellikle kendi fotoğraflarınızın birleştirildiği mozaik tablolara dekorasyonunuzda mutlaka yer vermelisiniz.

duvarlariniz-icin-10-tablo-onerisi-09

10 Bebek Konseptli Tablolar

Bebeklerin fotoğrafları her insana mutluluk veren, huzur dolu sevimli bir tablo haline getirildiğinde evinizin havasını değiştirebilir. Bu yüzdende özellikle kendi çocuklarınız varsa onların yoksa mutlu bebeklerin fotoğraflarının tablolarına evinizin bir köşesinde yer vermelisiniz.

duvarlariniz-icin-10-tablo-onerisi-10

YORUMUN BIZIM ICIN COK DEGERLI

Please enter your comment!
Please enter your name here