Çeyizde Bulunması Gereken 10 Kıyafet

0
17562

Evlilik hazırlığı için çeyizindeki eksik kıyafetleri temin etmek isteyen genç kızlarımız bugünkü yazımız sizler için…
Çeyizinizde bulunması gereken bazı kıyafetler vardır ve bu kıyafetlerin en güzellerini çeyizinize ilave ederek evlendikten sonra hayat arkadaşınızla birlikte çıkacağınız balayı tatilinde kullanabilirsiniz. En güzel günlerinizde en güzel kıyafetleri giymek için sizlerde mutlaka En Güzel 10 Çeyiz Kıyafetini çeyizinize yerleştiriniz.

İşte En Güzel 10 Çeyiz Kıyafeti:

Kına Elbisesi:
Çeyizlerin olmazsa olmaz ilk kıyafetlerinden bir tanesi bindallı modelleridir. Annenizin veya annenenizin kullanmış olduğu bindallıyı kına gecenizde kullanmanız için çeyizinizde mutlaka bir tane bulundurmalısınız.

kina-gecesi-elbisesi-bindalli
Jartiyer:
Çeyizlerin olmazsa olmaz kıyafetlerinden biri olan jartiyerli takımları mutlaka çeyizinizde bulundurun. En özel anlarınızda bu özel kostümlere çok ihtiyacınız olacak. Özellikle beyaz renkli olanlardan bir yada birkaç tane şimdiden çeyizinize alın derim.

jartiyer
Pijama ve sabahlık:
Geceleri yatağa girmeden önce ipek gecelik takımlarınız ile eşinize oldukça güzel görünmek için sizlerde çeyizinizde pijama ve sabahlık takımlarına çeyizinizde mutlaka yer verin. Gipür ve dantel detaylı pijamalar çeyize yakışacak en güzel kıyafetlerden biridir.

pijama-ve-sabahliklar

Nikâh elbisesi:
Nikâhınızın kıyılacağı tarihlerde giymek istediğiniz türden bir elbiseyi nikaha sadece günler kala çeyizinize dâhil edin derim. Hep nikahınızda hem de evlendikten sonra farklı günlerde giyebileceğiniz türden sade, dantel figürleriyle zenginleştirilmiş elbise modellerine yoğunlaşın derim.

nikah-elbisesi
Söz elbisesi:
Sevgiliniz ile bir karar verdiniz ve isteme gerçekleşti. Birbirinize söz vereceğiniz o özel günde. Şık ve sade bir elbise modeli çeyizinizde mutlaka olmalı. Yine evlendikten sonra gönül rahatlığıyla giyebileceğiniz klasik modellere yer verin derim.

soz-elbiseleri

En Güzel 10 Çeyiz Kıyafeti içerisinde işinize en çok yarayacak olan kıyafet kuşkusuz gecelik takımları olacaktır. Saten kumaşlardan tasarlanmış, kol ve etek kısımları danteller ile zenginleştirilmiş seksi gecelikleri çeyizinizin başköşesine yerleştirin diyebilirim.

gecelik

Evlendikten sonra hoş bir görüntü yaratmak için transparan büzleri bulduğunuzda çeyizinize eklemeyi unutmayı. İster etek üzerine isterseniz klasik kumaşlarla oldukça şık ve göz alıcı görüne bilirsiniz. Bunlar evlilik hayatında sizlere çok gerekli olacak.

transparan-buluz
Takım elbiseler:
Çeyizde takım elbise olur mu demeyin. Evlilik hayatında farklı ortamlara kılık kıyafet olarak hazırlıklı olmak için en azından mutlaka bir takım elbiseye çeyizinizde yer verin. Eşiniz kendinizi hayran bırakın derim.

takim-elbise-bayan

Günlük şifon elbise:
Günlük olarak ev içerisinde giyeceğiniz sevdiğiniz modele sahip bir elbiseniz çeyizinizde mutlaka olmalı. Evlendiğinizin ertesi sabahı “hayatım hiç elbisem yok hadi alışverişe gidelim” dememek için bu tarz bir elbise size şart.

gunluk-sifon-elbise

Kaban-ceket:
Mevsimine uygun bir mont, ceket ya da kaban, eşinizle dışarıya çıkacağınız anlarda hep ihtiyaç duyacağınız bir kıyafetiniz olacak. Yılın trend rengi olan krem renkli bir ceketi çeyizinizde bulundurabilirsiniz.

kaban-ceket

YORUMUN BIZIM ICIN COK DEGERLI

Please enter your comment!
Please enter your name here