Birbirinden Güzel 10 Yeni Gelin Evi

0
39180

Çiçeği burnunda gelinlerimizin evlerinin dekorasyonunu sizler için inceledik ve birbirinden güzel 10 yeni gelin evini bugünkü yazımızda sizler için bir bir sıraladık. Umarım sizlerde ev dekorasyonu yaparken bu güzel tasarım ve dekorasyonlardan fikir alabilirsiniz.

Karşınızda Birbirinden Güzel 10 Yeni Gelin Evi;

Gelin evlerinin misafir odalarını inceleyerek gezimize başlıyoruz. Klasik tasarımlarının öne çıktığı gelin evlerinde en çok tercih edilen renk krem ve beyaz oluyor. Resimdeki gelin evimizde bu şekilde tasarlanmış evlerden biri kahve ile beyazın aşkını tüm berraklığı ile ortaya çıkarmış evine yansıtmış durumda.

birbirinden-guzel-on-gelin-evi-01

İkinci güzel gelin evimiz ise renkli bir dekorasyona imza atarken aynı zamanda  antika aksesuar ve geçmişi günümüze aktaran desenlerden oluşan halı ve koltuk takımları ile bambaşka bir ortamı oluşturmayı başarmış.

birbirinden-guzel-on-gelin-evi-02

Gelin evlerimizin sadece misafir odaları ile sınırlı kalmıyoruz, sizlere fikir verebilme altına yatak odalarına da giriyoruz. İşte karşınızda 2016 model yeni gelin yatak odası… Sadelikten yana tercihlerde bulunulan odamızda her şey gayet yerinde, modern mobilyalar ve aksesuarlar eşliğinde bütünleşmiş.

birbirinden-guzel-on-gelin-evi-03

Başka bir gelin evimize geçtiğimizde ise; klasik bir dekorasyon ile karşılaşıyoruz. Klasik mobilyalar ve yemek odasının aynı alana sığdırıldığı oda içinde her şey oldukça hoş duruyor.

birbirinden-guzel-on-gelin-evi-04

Bu gelin evinde hala gelin hanımın çeyizleri seri halde duruyor. Misafir odası dekorasyonunda yine açık tonlardan yardım alınmış ve odaya gayet şık ve ferah bir hava katılmış..

birbirinden-guzel-on-gelin-evi-05

Renkli ve cıvıl cıvıl bir gelin evi karşınızda.. Farklı renklerin bir arada kullanıldığı oturma odasında her şey modern bir çizgiye göre dekore edilmiş sizlerde bu tarz bir dekorasyona ne dersiniz?

birbirinden-guzel-on-gelin-evi-06

En yeni gelin evlerimizin incelemesi devam ediyor. Ferah ve şık bir misafir odası karşımızda aydınlatma olarak modern dekoratif bir lamba gözümüze çarpıyor.  Koltuklar her zaman rahatlıkla kullanılabilecek türden seçilmiş, salon gayet hoş bir duruş sergiliyor.

birbirinden-guzel-on-gelin-evi-07

Gelelim yeni gelin mutfaklarına çeyizini mutfağına sermiş olan gelinimiz mutfak dekorasyonunda krem ve kahve renklerinden yararlanmış oldukça güzel bir dekorasyon düşünmüş.

birbirinden-guzel-on-gelin-evi-08

Geniş mobilyalardan oluşan ve tıpkı saraylara yakışan bu mobilyalar çok itinalı seçilmiş bence. Gelinimizin yatak odası geniş olduğu için modeli göstermiş ve çok da hoş bir görüntü yaratmış

birbirinden-guzel-on-gelin-evi-09

Tv ünitesi olarak boydan ve geniş bir dolap düşünenlerin seveceği türden bir yeni gelin evi tasarımı karşımızda. Çok kullanışlı ve dekoratif bir oturma odası karşınızda duruyor.

birbirinden-guzel-on-gelin-evi-10

İddialı renkleri seven bir gelin evimiz ile birlikteyiz. Odanın sessiz yapısına ses getiren renkli mobilyalar evlerinde fark yaratmak isteyen kişilerin seveceği türden.

birbirinden-guzel-on-gelin-evi-11

Geldik son yeni gelin evimize… Bu gelin evimizde her şey olduğunca doğal, loş ışıklar ve renkli kanepe adeta rahatlık abidesi. Şık ve sıcak bir ev ortamı havası vermek isteyenlere göre dekore edilmiş bir gelin evi.

birbirinden-guzel-on-gelin-evi-12

YORUMUN BIZIM ICIN COK DEGERLI

Please enter your comment!
Please enter your name here