Bindallı Saç Modelleri

0
7830

Bindallı seçimi her gelin adayı için  zordur. Tüm gelin adaylarının yaşadığı bu seçime ayrıca bindallı saç seçimi de eklenmektedir.

Bindallı Giyilince Tercih Edilmesi Gereken Saç Modelleri

Günümüzde çok fazla farklı bindallı modelleri bulunmaktadır. Rengarenk ve çok çeşitli olan bindallı modelleri her zevke uymaktadır. Bindallılarda hem içe hem de dışa giyilen kıyafet farklıdır. İçe giyilen kıyafet daha çok abiye tarzındadır fakat çok fazla kabarık değildir ve boncuk işlemeleri yoktur. Bu elbiselerin üzerine giyilen kaftan ise daha şaşalı ve gösterişlidir. Genelde altın renginde işlemeleri olan bu kaftanların boncuk işlemeleri de vardır. Genellikle kollarında tül olan kaftanlar her gelinin tercihine göre farklı renkte olabilmektedir.

Bindallı Saç Modelleri
Bindallı Saç Modelleri

Bindallı Saç Modelleri

Bindallı seçimi her gelin için özeldir. Yalnızca bayanlara özel olan bu gecede gelinler şık olmak için uğraşırlar. Abartının son derece fazla olduğu kına gecelerinde saç seçimi de oldukça önemlidir. Kına gecelerinde saç seçimi her geline göre değişmektedir. Saçların bindallıya uyması önemlidir. Bu sebeple uygun saç modelini seçmek için bindallıya karar verilmesi gerekmektedir. Abartılı bir bindallı seçildiyse o zaman saçların sade olması gerekir. İşlemeli bir bindallının üzerine gelinler genellikle düz saç tercih ederler. Eğer düz bir bindallı seçildiyse saçlara abartılı bir topuz yapılabilir buna ek olarak taç veya farklı aksesuarlar da kullanılabilir.

YORUMUN BIZIM ICIN COK DEGERLI

Please enter your comment!
Please enter your name here