Beyaz Mobilya Zevkimiz

0
2694

Bu yazımız beyaz mobilya sevenlere hitap ediyor. Zevkler elbette değişiklik gösterir. Siyah renkli veya koyu renk tonunda eşyaları ne kadar çok seversem seveyim, olumsuz yönleri bu sevgimin önüne geçiyor. Koyu renk mobilyaların; evi karanlık göstermesinden, çabuk toz tutmasına, lekeleri belli etmesinden en ufak zedelenmede izi belli etmesine kadar birçok olumsuz özelliği bulunuyor.

Beyaz Renk Mobilya

Bu nedenle günümüzde artık en çok beyaz ve tonları tercih ediliyor. Renk seçimi zevk meselesi olsa da zevkler mecburi beyaz yönüne gitmek zorunda kalıyor. Beyaz renk tonları, evi aydınlattığı gibi tozu, koyu renklere oranla daha az belli ediyor. Leke konusunda ise tam tersi durum oluyor. Temizleninceye kadar gözünüze o leke sürekli batıyor. Eşyalar çok lekelenmese de çok tozlandığı için bu konuda da; beyaz renk yine galip geliyor.

Renk harici size bir tavsiyemiz de mobilya seçiminde yüzeylerin pürüzsüz olmasına dikkat edin. Nedeni yüzey pürüzsüz olmayınca tozlar bu aralara birikiyor. Beş dakikada bitireceğiniz temizlik işi on dakikaya çıkıyor. Zamanla da eşyalarınızı sevmemeye başlıyorsunuz.

Siyah yada koyu eşya almamak mı gerekiyor? Karar sizin tabi ki bizden göstermesi tercih sizin.. Beyaz renk mobilya tavsiyesi bizim 😉

Beyaz Renk Mobilya Tavsiye
Beyaz Renk Mobilya

YORUMUN BIZIM ICIN COK DEGERLI

Please enter your comment!
Please enter your name here