2017 Balık Gelinlik Modelleri

0
5738

Son yıllarda farklı model gelinlik arayışları artmakta. 2017 yılında alışılmışın dışına çıkmak ve farklı tarzda bir gelin olmak isteyen gelin adayları için balık model gelinlikler yine iyi bir seçim olacak. Özellikler fiziklerine güvenen gelin adayları için balık model gelinlikler oldukça uygun olacak. Uygun bir saç tasarımı ve ölçüsünde bir makyaj ile hayalinizdeki gelin olmak hiç de zor değil. Adeta bir denizkızı olabileceğiniz balık model gelinlikle misafirler gözlerini sizden alamayacak.

Uzun Kuyruklar

Balık model gelinlikler genelde etek kısımlarıyla gösterişli hale gelirler. Ayak bileğine kadar uzanan sıradan bir elbise gibi değil de arkadan sürünen bir kuyruk ile daha güzel bir hava yakalayabilirsiniz.

Sırt Dekoltesi

Balık model gelinliklerde en çok tercih edilen ayrıntı sırt dekoltesidir. Sırt dekoltesiyle tamamladığınız balık model bir gelinlikte oldukça zarif görünebilirsiniz. Ancak geniş omuzlu gelin adayları için biraz riskli olabilecek bir tercihtir. Ayrıca duvağın oldukça güzel ayarlanması gerekir. Aksi halde sırt dekoltesinin pek de bir havası olmayacaktır.

Dantel mi? Taş mı?

Balık model gelinliğinizi nasıl tamamlayacağınız tamamen size kalmış. Gösterişten uzak şık ve zarif bir gelin mi olmak istiyorsunuz yoksa göz alıcı bir gelin mi olmak istiyorsunuz? Buna karar verdikten sonra dilerseniz gelinliğinizi şık ve sade bir dantel ile tamamlayabilirsiniz. İsterseniz de gösterişli taş işlemeleriyle inci gibi parlayabilirsiniz.

YORUMUN BIZIM ICIN COK DEGERLI

Please enter your comment!
Please enter your name here