2016 Yılı En Şık 10 Gelinlik Modelleri

0
14648

Gelinlik seçmek için aylar öncesinden gelinlik modellerine bakmaya başlamalısınız. Çünkü bedeninize uygun gelinliği bulmak hiçte kolay olmayacaktır. Proporsiyonunuza uygun gelinliği bulup hem modern hem de bir melek kadar masum görünebilmek oldukça önemlidir. Seçeceğiniz gelinliğin zevkinize ve vücudunuza hitap etmesi önemlidir.

1 Balık Model Gelinlikler
Balık model gelinlikler boyunuzu olduğundan daha uzun gösterebilir. Doğru duvak, saç ve makyaj yapıldığında çok doğal ve bir denizkızı kadar farklı görünebilirsiniz. Balık model gelinlik modelleri kullandığınızda uzun bir duvak tercih ederseniz ve gelinliğinizin yalnızca etek kısmında detaylara ağırlık verirseniz vücudunuz fazlasıyla düzgün görünecektir.

2016-yili-en-sik-10-gelinlik-modelleri-01

2 Prenses Gelinlik Modelleri
Prenses gelinlik modelleri gerçekten bir prenses kadar asil ve şık görünmenizi sağlayacaktır. Bu yüzden kombinlerken de fazlasıyla dikkatli olmalısınız. Etek kısmı fazlasıyla kabarık olacağı için göğüs ve bel bölgesinde ışıltılar kullanarak destekleyebilirsiniz. Danteller kullanarak da 2016 yılında da fazlasıyla göz dolduran bir gelinlik tercih etmiş olabilirsiniz.

2016-yili-en-sik-10-gelinlik-modelleri-02

3 Kuyruklu Gelinlik Modelleri
Seçtiğiniz gelinliğin akılda kalıcı ve gösterişli olmasını istiyorsanız 2016 yılında kuyruklu gelinlikler oldukça kendinden bahsettiriyor. Kuyruklu tamamen dantelden göz kamaştırıcı bembeyaz bir gelinlik genç hanımların beğeneceği cinsten gelinliklerden olabilir.

2016-yili-en-sik-10-gelinlik-modelleri-03

4 Uzun Kollu Gelinlik Modelleri
Özellikle sonbahar ve kış aylarında oldukça asil bir görünüme kavuşturan uzun kollu gelinlikler tesettürlü gelinlerinde kullanabileceği türden gelinliklerdir. Kol kısmını tamamen dantelden tercih ettiğinizde ve omuzlarınızı biraz daha açtığınızda sırt dekoltesiyle tamamlanacak ve muhteşem bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

2016-yili-en-sik-10-gelinlik-modelleri-04

5 Straplez Gelinlik Modelleri
Straplez Gelinlik modelleri özellikle ilkbahar ve yaz aylarında oldukça ilgi gören ve kır düğünlerine fazlasıyla yakışacak modeller arasında yer alıyor. Göğüs kısmı biraz daha dar tutulduğunda üzerinize net oturacağından dolayı vücudunuz çok daha güzel görünecektir.

2016-yili-en-sik-10-gelinlik-modelleri-05

6 Romantik Gelinlik Modelleri
Gelinlik, damatlık denince hissedilen ilk duygu romantizm olacaktır. Romantik bir düğün hayal ediyorsanız gelinliğinizle de uyum gösterebilirsiniz. Romantik gelinlikler tam da bu düğünlere göre hazırlanıyor.

2016-yili-en-sik-10-gelinlik-modelleri-06

7 A Kesim Gelinlik Modelleri
Vücudunuz kaslı ve biraz da yapılıysa A kesim gelinlikler tam size göre olacaktır. Kesimleri dolayısıyla detaylarına da özen gösterildiğinde çok şık gelinliklerden birisi olacaktır. A kesim gelinlikleri giyecekseniz kısa duvaklar kullanarak ters köşe yapabilir daha marjinal hale getirebilirsiniz.

2016-yili-en-sik-10-gelinlik-modelleri-07

8 Kısa Gelinlik Modelleri
Tarz olarak daha marjinal ve genç görünmeyi istiyorsanız, düğününüzde bu stilinizi gelinliğinizle yansıtabilirsiniz. Seçtiğiniz kısa gelinlik tam üzerinize göre dikildiyse ve havalarda güzelse hafif dalgalı saçlarla ve minik çiçekli taçlarla daha doğal bir görünüme kavuşabilirsiniz.

2016-yili-en-sik-10-gelinlik-modelleri-08

Mini Gelinlik Modelle9ri
Farklı bir gelinlik giyerek ilgiyi tamamen üzerinizde toplamak istiyorsanız renkli ayakkabılarla düğün fotoğraflarınızda harika görünebilirler. Mini gelinlik modelleri cesur kadınlar için en ideal olan modeller olabilir.

2016-yili-en-sik-10-gelinlik-modelleri-09

10 Vintage Gelinlik Modelleri
Daha çok eskiyi çağrıştıran bu modeller tarihi üzerinize yansıtacaktır. Daha çok eski görünümlü çiçeklerle süslenecek olan o eşsiz kumaşları taşırken doğru aksesuarları tercih etmeniz gereklidir. Minik şapkalı duvaklar ve eldivenler ideal aksesuarlar olabilir.

2016-yili-en-sik-10-gelinlik-modelleri-10

YORUMUN BIZIM ICIN COK DEGERLI

Please enter your comment!
Please enter your name here