2016 GELİNLİK MODASI

0
5792

Kadınların, sevdikleri adamla beraberliklerini aileleri ve arkadaşları ile paylaştıkları düğün günlerinde, gelinler için en önemli şeylerden bir tanesi seçecekleri gelinliktir. Pek çok kız, henüz küçük yaşlarından itibaren giyecekleri gelindiği hayal etmiş olsa da, çoğu zaman karar verme zamanı geldiğinde seçilen model değişir.

2016 Prenses Gelinlik Modelleri

Geçtiğimiz sezonda, A kesim gelinlikler nedeni ile bir miktar arka planda kalmış olan prenses gelinlikler 2016 yılında tekrar kendini göstermeye başlayacak.

Kabarık etekleri ile bilinen bu modellerde, beyaz yerine kırık beyaz tercih etmeniz daha zarif bir görünümün elde etmenizi sağlar. Eğer basen bölgenizde fazlalıklarınız bulunuyorsa, mutlaka bel kısmı ipli ve korseli olan modelleri kullanın. Böylelikle belinizin inceliği ön plana çıkarken, olduğunuzdan da daha zayıf görünürsünüz.

2016 Balık Etek Gelinlikler

Balık etek gelinlikler fiziğine güvenen gelinler için hem çok zarif hem de çok şık bir seçim olacaktır. Eğer göğüsleriniz aşırı küçük ya da büyük değilse, balık etek gelinliklerin straplez modele sahip olması da ayrı bir hava katacaktır.

Eğer balık etek bir gelinlik giyecekseniz, ayakkabınız çok fazla ön plana çıkmayacaktır; ancak fotoğraf çekimleri için ince topuklu ayakkabı kullanımı son derece önemli.

Takı olarak inci kolyeler ve küpeler, bu gelinlik modeline olduğu kadar hiçbir modele yakışmamaktadır. Ancak inci kullanmaktan hoşlanmıyorsanız; küçük taşları olan bir set de kullanabilirsiniz.

Kayık Yaka Gelinlikler 2016

2015 yılına kadar daha klasik yaka kesimine sahip gelinlik modelleri kullanılırken 2015 yılı itibari ile kayık yakalar da trendler arasında yer almaya başladı.

Bu gelinliklerin en güzel yanı, straplez modeller gibi düğün boyunca rahatsızlık vermemesi. Ayrıca, omuzlarınızı beğeniyorsanız, ön plana çıkarma imkânı bulursunuz. Omuzlarınıza süreceğiniz hafif bir vücut simi sayesinde omuzlarınızı daha güzel gösterebilirsiniz.

Sırt Dekolteli Gelinlikler 2016

2016 senesinde, gelinliklerdeki dekolte modası daha çok sırt bölüme kayıyor. Eğer dekolteden hoşlanıyor ve normal hayatınızda da kullanıyorsanız hafif derin bir V dekolte kullanabilirsiniz. Ayrıca daha az dekolteli bir seçim yapmak isteyenler için iplerle kamufle edilen bir sırt dekoltesi kullanılabilir.

YORUMUN BIZIM ICIN COK DEGERLI

Please enter your comment!
Please enter your name here