2016 EN GÜZEL 5 YENİ GELİN EVİ

0
10771

2016 yılının ilk günlerinde evlilik ile hayata bambaşka bir sayfa açan çiçeği burnunda gelin hanımların evlerini mercek altına aldık araştırdık.

2016 ev dekorasyonu konusunda iddialı olan 2016 En Güzel 5 Yeni Gelin Evini sizler için resimledik ve her birini sizler için bugünkü yazımızda sıraladık.
2016 yılı dekorasyon fikirlerini kullanarak ortaya çok renkli ve modern evler çıkarmışlar hepsini buradan bir bir tebrik ediyorum.
Sizlerde önümüzdeki günlerde evliliğe dair planlar yapıyor ve düzeceğiniz evinizde ne tür mobilya modelleri ve renkleri kullansam diye kararsız düşünceler içerisinde bulunuyorsanız şimdi sizlere sunacağımız dekorasyon fikirleri sayesinde kararsızlığınızı ortadan kaldırmaya geliyoruz.
2016 yılında en şık, en modern ve bir o kadar da ağır olan gelin evi karşınızda…

2016 En Güzel 5 Yeni Gelin Evi

1 Deri kumaşlardan tasarlanmış koltuk modelleri ile dekorasyona başlayan gelinimiz, evin temel rengi olarak açık tonları tercih etmiş. Amaç olarak ev mobilyasını ortaya çıkartmayı planlamış gerçekten amacına ulaşmış olduğunu söyleyebiliriz. Açık renkli duvar renkleri mobilyaların şeklini ve rengini direk vurgular sizlerde evinizi dekore ederken bu yöntemi tercih edebilirsiniz.

2016-en-guzel-5-yeni-gelin-evi-01
2 Cıvıl cıvıl bir ev dekorasyonu isteyenler buraya! 2016 En Güzel 5 Yeni Gelin Evi modellerinden ikincisi karşınızda. Gayet samimi, renkli ve ferah bir ev dekorasyonu için sizlerde resimdeki dekorasyon çalışmasından fikirler alabilirsiniz.

2016-en-guzel-5-yeni-gelin-evi-02
Çok renkli ve modern bir dekorasyon uygulanan bu gelin evinde; renkli yastıklar ve aksesuarlar ortama canlı bir hava katmış durumda.

3 Çok daha modüler mobilyalar kullanılarak oluşturulmuş bu gelin evi ise adeta 2016 yılını yansıtıyor.Farklı fikirler ışığında tasaralanan nişler, tv ünitesi ile bütünlük oluşturmuş durumda. yine 2016 dekorasyon modasının açık tonlu renkleri duvarlarda ve halıda kullanılarak en güzel gelin evlerinden biri oluşturulmuş.

2016-en-guzel-5-yeni-gelin-evi-03
4 Spor ve modern bir görüntüyü yakalamayı amaçlayan bu gelin evimiz ise oldukça şık bir dekorasyona sahip. Desenli kumaşlar 2016 dekorasyonunda büyük yer buluyor bunu perdeler üzerinde şimdiden görebilmek mümkün. Açık renkli ve ferah gelin evleri 2016 dekorasyon modasını fazlası ile yansıtıyor. Mavinin tonları ile dekore edilmiş bu gelin evimizde 2016 en güzel gelin evleri listemizde 4. Sırada yer alıyor.

2016-en-guzel-5-yeni-gelin-evi-04
5 Beşinci ve son muhteşem gelin evimiz ise burası. Modern çizgilerin yer aldığı bu evde de dekorasyon için özel bir çalışılmış belli. Ortada duran geniş masa, eve başka bir hava katarken; modüler servis sehpaları ise olayı çok daha modern bir şekle sokuveriyor. Mobilyalar tamamen 2016 modasını aktarıyor. Zigon Sehpa Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir yazımız bu konuda size yardımcı olacaktır.
2016-en-guzel-5-yeni-gelin-evi-05

 

YORUMUN BIZIM ICIN COK DEGERLI

Please enter your comment!
Please enter your name here