14 Şubata Özel 10 Sevgililer Günü Hediyesi

0
3786

14 Şubata Özel 10 Sevgililer Günü Hediyesi

14 Şubat sevgililer günü yaklaşıyor sevgilinize harika bir sürpriz yapmak için şimdiden hediye alternatiflerini gözden geçirmeye ne dersiniz.

Sizler için en özel 10 sevgililer günü hediyesini bir bir listeledik

İşte önerilerimiz; 

1 Romantik Çikolata Kulesi:

Aşkın en özel tatlısı olan çikolata eminim sevgilini şımartmaya yetecektir. Ama dev bir çikolata kulesini ona hediye ederseniz eminim mutluluktan bayılacaktır. 

romantik-cikolata-kulesi

2 Seni Seviyorum Mesajlı Kol Saati:

Seni seviyorum kelimesini hergün sizden duyması için sizinle buluşacağı zamanıplanaması iiçin ona seniseviyorum baskılı bir kol saatini sevgililer günü hediyesi olarak verebilrisiniz.

seni-seviyorum-mesajli-kol-saati

3 Kucağında Gül Buketi Bulunan Ayıcık:

Puf bir ayıcık ve kucağında kocaman gül buketi ile sevgilinizi sevgililer gününde çok ama çok mutlu etmeye ne dersiniz? Fikir bizden uygulaması sizden

kucaginda-gul-buketi-tutan-ayicik

4 Şık Tasarım Kolye:

Boynunda seni hatırlatacak bir kolyeyi sürekli taşısın diye ona çok şık bir kolyeyi hediye edebilirsiniz.

sik-tasarim-kolye

5 Büyüleyici Etkiye Sahip Parfüm:

Sevgilinizin kokusunu siz belirleyin. Başınızın döneceği bir kokuyu ona sevgililer günü hediyesi olarak vermeye ne dersin?

buyuleyici-etkiye-sahip-parfum

Bence onunda çok hoşuna gidecektir.

6 Kaliteli Makyaj Ürünleri:

Makyaj eşittir kadın olduğuna göre. Kadınlara alınabilecek en makbulatlı sevgililer günü hediyesi kuşkusuz makyaj ürünleridir.

kaliteli-makyaj-urunleri

7 Waffle Makinesi:

Aşkın en özel atıştırmalığı olan çikolatalı ve meyveli waffle. Her daim yanınızda hazır olsun diye sevgilinize waaffle makinesi hediye edebilir bu durumdan sizlerde olumlu bir şekilde faydalanabilirsiniz.

waffle-makinesi

8 Vücut Bakım Ürünleri

Biz kadınlar kendimize bakmayı çok ama çok severiz. En değerli giysimiz cildimiz. Bu yüzden cilt nemlendirici ürünleri olmazsa olmazlarımız arasında bulunmaktadır. 14 Şubat sevgililer günü hediyesi için bayanlara alınabilecek en özel hediyelerden biridir bence…

vucut-bakim-urunleri

9 İpek Renkli Bornozlar:

Kadınların evde en çok içerisinde zaman geçirdiği kıyafetlerden biride bornozlardır. Sizin için hazırlanırken giyebileceği kırmızı renkli ama şirin figürlü ipek kumaşlardan oluşmuş bir bornozu sevgililer günü hediyesi olarak verebilirsiniz.

ipek-renkli-bornozlar

10 Resim Baskılı Yastık:

Aşkınız ile birlikte çekindiğiniz resminizin baskılı olduğu yastığına çok güzel bir sevgililer günü hediyesi olarak hediye edebilirsiniz. Renginin mutlaka kırmızı olmasına dikkat edin ama…

resim-baskili-yastik

YORUMUN BIZIM ICIN COK DEGERLI

Please enter your comment!
Please enter your name here