2017 Dantelli Gelinlik Modelleri

0
3044

Genç kızların hayallerini süsleyen gelinliklerin seçimi oldukça zorlu bir süreçtir. Birçok farklı modelin arasında kendinize yakışanı bulmak başlı başına bir iştir. Ancak bazı modeller vardır ki kim giyerse kendisini prensesler gibi hissettirir. Bu modellerin başında dantelli gelinlik modelleri gelir. Dantelli gelinlikler 2017 yılında da kendisini asil bir leydi gibi hissetmek isteyenlerin bir numaralı tercihi olacaktır.

Detay Olarak Dantel

Düz bir elbiseye bile farklı bir hava katan danteller gelinlikler için de olmazsa olmazdır. Danteli tüm gelinliğinizde kullanarak baştan ayağa zarif bir gelin olabilirsiniz. Gelinliğin kesimi ise tamamen size kalmış. Dilerseniz balık bir model ya da kabarık dantelli bir model gelinlik giyebilirsiniz. Ayrıca 2017 yılında mini dantel gelinlikler de oldukça revaçta. Bunun yanında danteli bir detay olarak da kullanmak mümkün.  Gelinliğin sırt kısmında kullanılan danteller oldukça farklı ve zarif duracaktır. Dilerseniz gelinliğinizin kol kısmında da danteli tercih edebilirsiniz. Genelinde çok fazla ayrıntı olmayan gelinliğinizin kollarına dantel ile hava katmanız size kendinizi tam bir kuğu gibi hissettirecektir.

Gelinliğinizi Çiçekli Bir Taç İle Tamamlayın

Dantel ile oldukça ağır bir hava kattığınız gelinliğiniz için duvak seçiminde tercihinizi daha sade modellerden yana kullanabilirsiniz. Dilerseniz düz sade tül bir duvak takabilirsiniz. İsterseniz de duvak yerine rengârenk çiçekli bir taç kullanarak bir bahar havası yakalayabilirsiniz.

YORUMUN BIZIM ICIN COK DEGERLI

Please enter your comment!
Please enter your name here