2016 Straplez Gelinlik Modelleri

0
6626

Cesur gelin adaylarının bir numaralı tercihi straplez gelinlik modelleri 2016 yılına da damgasını vuracak. Straplerz model gelinlikler birçok açıdan avantajlıdır. Örneğin; straplez gelinliğin etek kısmına istenilen her model uygulanabilir. Kullanılan ayrıntılarla dilenirse zarif ve sade bir gelin olmak mümkünken arzu edilmesi halinde göz alıcı ve unutulmaz bir gelin de olunabilir.

Straplez Balık Model Gelinlik

Model seçimi vücut tipiyle doğru orantılıdır. Özellikle zayıf ve biraz uzun boylu gelin adayları için balık model straplez gelinlikler harika bir seçim olacaktır. Vücudu tamamen saran ve uçlara doğru genişleyerek inen bir etek modeliyle gelin adayları birer denizkızı olacaklardır. Biraz uzunca bırakılan eteğin kuyruk kısmı gelinliğin havasını daha da güzelleştirecektir. Straplez gelinliklerin üst kısmında taşlar kullanılmışsa balık model etek kısmında çok da fazla ayrıntı kullanmaya gerek yoktur. gelinliğin asil havası bu şekilde korunmuş olacaktır.

Straplez Prenses Model Gelinlik

Bazı gelin adayları gelinliğin vücudunu sarmalarını istemeyebilirler. Kimileri için gelinlikte kabarık etekler olmazsa olmazdır. Böyle düşünenler için prenses model gelinlikler çok uygun bir tercih olacaktır. Straplez model ile de harika bir uyum sağlanacaktır. Prenses model gelinlikler kusurları kapatmak için de harika bir seçimdir. Özellikle vücuduna tam anlamıyla güvenemeyen ya da hafif basen problemi olan gelin adayları gönül rahatlığı ile straplez model gelinliklerini prenses model etekle tamamlayabilirler. 

YORUMUN BIZIM ICIN COK DEGERLI

Please enter your comment!
Please enter your name here